SDI - kurzy potápěčů specialistů

 

 

DRY SUIT DIVING – potápění v suchém obleku

Kurz potápění v suchém obleku, teorie a praxi ve volné vodě, certifikaci.
Cena kurzu 2.500,- Kč

ALTITUDE DIVING – potápění ve vyšších nadmořských výškách

Potápění ve vyšších nadmořských výškách přináší svá úskalí a pokud plánujete potápění třeba v rakouských Alpách… Kurz obsahuje teorii, výpočty, tabulku a certifikaci.
Cena kurzu 1.500,- Kč

UNDERWATER NAVIGATION – kurz podvodní orientace

Potápění bez správné orientace – začátek prvních problémů. Naučte se kontrolovat a znát svoji pozici ve vodě a předcházet tak možná velmi nepříjemným situacím. Kurz obsahuje teorii, praxe ve volné vodě s kompasem a certifikaci.
Cena kurzu 2.500,- Kč

NIGHT & LIMITED VISIBILITY DIVING – potápění v noci a za snížené viditelnosti

Potápění ve vodách při snížené viditelnosti a v noci. Kurz obsahuje teorii, praxi ve volné vodě a certifikaci.
Cena kurzu 3.000,- Kč

BOAT DIVING – potápění z lodi

Plánujete dovolenou na potápěčské lodi – SAFARI . Naučte se správnému potápění z lodi (vstupy a výstupy z vody, organizování výstroje, jak při velkých vlnách, ponory z „gumáku“,…) Kurz obsahuje teorii, praxi ve vodě a certifikaci.
Cena kurzu 2.500,- Kč

DEEP DIVING – hloubkové potápění

Potápění v hloubkách je pro některé druhy potápění základním kamenem (např. vrakové potápění). Kurz obsahuje teorii, výpočty, praxi ve volné vodě – hloubkové ponory do limitu rekreačního potápěče (40m) a certifikaci.
Cena kurzu 2.500,- Kč

WRECK DIVING – potápění vrakové

Potápění v okolí vraků přináší nová dobrodružství, ale i mnohá úskalí. Kurz obsahuje teorii, praxi ve volné vodě včetně práce s bubínkem a certifikaci.
Cena kurzu 4.500,- Kč

ICE DIVING – potápění pod ledem

Potápění pod ledem má své neopakovatelné kouzlo, ale… Každá chyba je zde neodpustitelná a mnohdy si vybírá tu nejdražší oběť. Kurz obsahuje teorii, praxi pod ledem a certifikaci. Podmínka výcviku AOWD, suchý oblek, znalost navigace a práce s bubínkem, kvalitní (zdvojená) dýchací automatika.
Cena kurzu 4.500,- Kč

SOLO DIVING – potápění bez partnera

Potápění bez partnera má svoji krásu , třeba při focení a filmování, ale… Každá chyba je zde neodpustitelná a mnohdy si vybírá tu nejtěžší oběť. Kurz obsahuje teorii, praxi ve volné vodě a certifikaci. Podmínka výcviku velmi zkušený potápěč ( min. zkušený AOWD, RESCUE DIVER, CPR (MFA)) výstroj pro sólové potápění ( velmi kvalitní dýchací automatiky včetně nezávislých okruhů, rezervní lahve, doporučujeme křídlo, záložní počítač apod.)
Cena kurzu 4.500,- Kč